Search

To najlepšie z roku 2020

Rok 2020 bol úplne iný než sme očakávali. Bol to náročný rok, ktorý priniesol mnohé výzvy a všetkým menil plány. Aj tie moje, pracovné, osobné a cestovateľské, som musela za pochodu meniť a mnohých sa vzdať. Napríklad dlho plánovanej cesty do Mexika, kde sme mali ísť na svadbu kamarátom, či turistiky v Rakúsku. Namiesto toho sme však podnikli mnoho výletov po Slovensku.


Začiatkom roku som si odskočila na víkend do Vysokých Tatier a tiež nafotila portréty Dominiky a jej majestátneho švajčiarskeho ovčiaka, Odina. V čase, keď sme mali cestovať po mexickom Yucatáne sme sa vybrali zrelaxovať do Liptovského Jána. S mužom sme strávili romantický víkend v Žiline, kde som spravila len zopár doteraz nepublikovaných záberov a cestou sme si vyšli túru na zrúcaninu Súľovského hradu. V lete sme strávili jeden víkend na Donovaloch. Škoda, že celý čas pršalo... ale aspoň sme mohli vidieť zblízka stádo ovečiek.


Tento rok som čelila veľkej fotografickej kríze a napríklad počas víkendu v Banskej Štiavnici, ani počas mnohých malých výletov po okolí, som zrkadlovku ani nevytiahla. Chuť fotiť sa mi vrátila až teraz na jeseň, a tak som mohla publikovať aspoň zopár pekných jesenných záberov z našich prechádzok.


Moja vízia roku 2020 takto pred rokom bola nakoniec úplne odlišná od reality. Napriek všetkému sa v tomto šialenom roku udialo aj niečo pre mňa pozitívne a výnimočné, a to narodenie nášho Maximiliána. :)


Dúfajme, že výzvy, ktoré nám prinesie budúci rok, prežijeme v zdraví a v dobrej nálade.Môj výber TOP 10 najlepších fotiek uplynulého roku.1. Smolenický zámok

2. Ovečky na Donovaloch

3. Detail zvláštnej rastlinky

4. Bodliak

5. Drevenica an Liptove

6. Na prechádzke s Odinom

7. Detská radosť

8. Dominika & Odin

9. Výhľad na Tatry

10. Na Skalanatom plese14 views0 comments