Search

To najlepšie z roku 2019

Až teraz, keď píšem tento článok, uvedomila som si, aký bol môj rok 2019 intenzívny a čo všetko som zažila!


Aj rok 2019 bol plný krásnych cestovateľských zážitkov. Tento rok sme cestovali po svete (alebo skôr po Európe) už traja. A naša Dianka sa ukázala ako skvelý cestovateľský parťák :)


V úvode roka sme si užili krásnu zasneženú krajinu v Telgárte. V priebehu roka sme navštívili kopec ďalších zaujímavých miest na Slovensku: Katarínku, Hrad Červený Kameň, Nitriansky hrad, Holíč a moju obľúbenú Banskú Štiavnicu, z ktorej vznikli až tri články na blogu.

Začiatkom leta sme sa vybrali na Liptov a dopriali si dávku turistiky v Demänovskej doline. Okrem toho sme výletovali aj na mnohých ďalších miestach, ktoré nemajú vlastný článok na blogu, ale nejaké fotky sa mohli mihnúť na mojich sociálnych sieťach :)

Množstvo fotiek tento rok vzniklo v mojej rodnej Trnave a okolií, najnovšie napríklad aj tieto fotky z mestskej veže.


Koncom leta sme poriadne preskúmali taliansku Ligúriu a jej perly: Cinque Terre (ktoré boli jedným z mojich cestovateľských snov), Janov, park Aveto, Sestri Levante a cestou aj rakúske Achensee. A rok 2019 sme zavŕšili na vianočných trhoch v mojej milovanej Prahe.


Okrem toho som tento rok fotila dve krásne rande fotenia a jednu malú svadbu, ktorú si, žiaľ, novomanželia nepriali nikde zverejniť.


Ak ma sledujete na Facebooku alebo Instagrame, viete, že som si na tento rok vymyslela fotografickú výzvu - fotka týždňa 2019 - a rozhodla sa každý týždeň niečo nafotiť a zverejniť vždy aspoň jednu fotku. Viac o tejto výzve zverejním už čoskoro v samostatnom článku.


Tento rok vznikla aj moja nová stránka, na ktorej som intenzívne pracovala a ešte stále postupne pracujem :) Novinkou sú aj darčekové poukážky na individuálne alebo rande fotenie, ktoré si môžete objednať priamo v e-shope :)


A nižšie si už môžete prezrieť môj výber TOP 30 fotiek z roku 2019 :)


Želám vám šťastný nový rok 2020,

nech je plný zdravia, lásky a krásnych zážitkov!

9 views0 comments