Search

Objavovanie Maurícia 3.

Ile aux Cerfs

Milujem výlety loďou rovnako, ako milujem more, takže výlet loďou bolo niečo, čo som na Mauríciu jednoznačne chcela zažiť.

Všetci súhlasili s mojim nápadom ísť na výlet loďkou, ale nikto z nás nemal o tom presnú predstavu. V jeden deň sme natrafili na predavačku výletov loďou, ktorá nám predstavila zopár ponúk, a tak sme spontánne povedali: „Okej, chceme tento výlet s vodopádom a šnorchlovaním!“ Až v deň cesty sme zistili (a boli príjemne prekvapení), že nás zaviedli na východné pobrežie Maurícia a odtiaľ sme sa loďou plavili na ostrovček Ile aux Cerfs. A celý deň bol úplne úžasný!

Šnorchlovanie na Mauríciu, grilovačka na lodi, drinky a zábava na katamaráne, výlet rýchloloďou k vodopádom, plávanie na plážach ostrovčeka Ile aux Cerfs… Tento deň sme si poriadne vychutnali!


Všetky nasledujúce zábery boli spravené s mobilom… Vlastne, skoro všetky fotky z pláží som fotila na mobil, pretože si až príliš chránim svoju zrkadlovku, bojím sa, že mi ju ukradnú, kým sa budem kúpať, alebo mi spadne do vody z lode… Tak či tak sa chcem s vami podeliť o zopár záberov z tohto skvelého výletu.


Cap Malheureux

Na Maurícius sme sa vybrali nielen za dobrodružstvo, ale rozhodli sme sa na tomto krásnom ostrove vziať. Aj keď obrad prebiehal inde, naša svadba sa mi spája práve s týmto najsevernejším cípom ostrova. Práve tu sme totiž fotili naše svadobné portréty a ja som si toto miesto ihneď zamilovala. Atmosféra na myse Cap Malheureux je magická, a preto sme rozhodli sem vrátiť ešte raz. Prvýkrát fotili mňa, a ten druhý som si vychutnala možnosť pofotiť si ho zo všetkých uhlov :)


Pokračovanie TU.
#beautiful #stones #bay #sea #ileauxcerfs #stone #boattrip #landscapephotography #exotic #capemalheureux #trees #trip #vacation #old #boat #roof #landscape #travel #motorcycle #holiday #nikon #house #rocks #travelphotography #mauritius #cape #nature #tree #church #malheureux #island #palms #beach #red #view #photography


6 views0 comments