Search

Jeden rok so zrkadlovkou

24. január je pre mňa špeciálnym dňom. Presne pred rokom som si kúpila zrkadlovku. Chcela by som sa s vami podeliť o to, čo mi tento úžasný rok priniesol a čo ma  naučil.


Svoju zachovalú zrkadlovku som si kúpila z druhej ruky, od baby, ktorá ju skoro vôbec nepoužívala. Povedala mi, že ju vlastne nikdy nepoužívala, pretože sa ju nikdy poriadne nenaučila používať. Vtedy som si povedala: „MNE SA TO NESTANE!“ A sľúbila som si, že spravím všetko preto, aby som sa naučila využívať jej plný potenciál.


Bola to pre mňa výzva, ktorej som čelila so silným odhodlaním. Vždy ma fascinovali krásne fotky a vždy som rada fotila, ale keď som si kúpila zrkadlovku, nebola som si istá, kam ma tento krok dovedie. Nečakala som, že ma fotenie tak pohltí. Fotografovanie ale nádherne zapadlo do môjho životného štýlu a stalo sa neoddeliteľnou súčasťou môjho života.


Počas posledného roku som sa veľa naučila, prečítala kopec článkov, kníh a návodov. A plánujem v tom pokračovať.

Fotografovanie zmenilo aj spôsob, akým sa pozerám na svet. Stala som sa vnímavejšou, začala som si viac všímať svoje okolie, na všetko, čo vidím sa pozerám okom fotografa, aj keď momentálne pri sebe zrkadlovku nemám…

Bol to nádherný rok. Cestovala som na mnoho krásnych miest, na ktoré ma moja zrkadlovka neustále sprevádzala.


Jindřichův Hradec, Česko

Strečno, Terchová & Budatín

Starý Smokovec, Vysoké Tatry

Trenčín

Medový festival v Smoleniciach

Rakúske Alpy

Salzburg, Rakúsko

Paríž, Francúzsko

Havana, Kuba


Už sa neviem dočkať ďalšieho roku s mojou zrkadlovkou!

1 view0 comments