Search

Banská Štiavnica

Banská Štiavnica je moja láska na prvý pohľad. Navštívila som ju po prvýkrát v zime, takmer pred troma rokmi. Opäť som do nej zavítala tento rok počas čarokrásnej jesene. Tentokrát budem asi šetriť slovami, pretože mám naozaj obrovské množstvo fotiek, s ktorými by som sa chcela s vami podeliť.


Cestou do Štiavnice sme si spravili malú zastávku v Hronskom Beňadiku a prešli sme sa po areáli Benediktínskeho kláštora.

Štiavnica je naozaj fotogenická a jeseň jej veľmi pristane! Farebné domčeky v kopcoch krásne ladia s farbami jesene. Prechádzali sme sa jej uličkami každý deň a večer, a vždy som mala po ruke foťák a cvakala ako divá :)A samozrejme, nezabudli sme zájsť ani na Kalváriu. Naposledy som ju videla zahalenú snehom, a teraz bola zaliata zlatým slnkom, a okolité kopce hrali všetkými farbami. Jednoducho nádhera!Pokračovanie čoskoro :)#slovensko #banska #stiavnica #banskastiavnica #mountains #travel #nature #town #history #travelphotography #cestovanie #kalvaria #sites #naturephotography #landscape #landscapephotography #beautiful #priroda #slovakia #krajina #jesen #autumn #tree #trees #coulours #colourful #colors #colorful #hronskybenadik #hronsky #benadik #travellingwithchildren #life #lifestyle

19 views0 comments